Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Sexy tanga Crotchless Panty

Garantovaný nákup z FLAGRANTI

Skladem • Více variantDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 5 006 recenzíDalší informace

Barva
černé

• Kalhotky padnou přesně podle uvedené tabulky velikostí
    • Pohodlné

Kalhotky tohoto typu jsem kupovala poprvé a jsem s nimi opravdu velmi spokojená. Krásně sedí, vše odpovídá popisu. I mému příteli se velmi líbili.

• Doporučuji

OK

Barva
černé

Nádherná krajková tanga ve smyslné bílé barvě s otevřeným rozkrokem. Buďte sexy, připravená a hravá v těchto povedených kalhotkách z kolekce Cottelli Collection. Tanga jsou elastická, obepnou tělo a dokonale zvýrazní Váš půvab. Dodáváno v několika velikostech.

Proč si vybrat bílá tanga CROTCHLESS: jemné krajkové kalhotky s otevřeným rozkrokem pro rychlou akci z části průhledné, vyzývavé pružný materiál, přizpůsobí se postavě na výběr více velikostí

Parametry:

• Barva: bílá